مشخصات کاربری

این بخش مربوط به ویرایش مشخصات حساب کاربری شما است که برخی از اطلاعات آن در ابزارک گفتگو به کاربر نمایش داده خواهد شد.

می توانید نام ، شماره تلفن همراه ، ایمیل ، سمت شغلی و رمز عبور را ویرایش کنید. برای تغییر تصویر خود در بالای صفحه روی آن کلیک کرده و اقدام به آپلود تصویر جدید کنید.

پس از ارسال پاسخ به کاربر ، در بالای ابزارک مشخصات مدیر / اپراتور پاسخگو (مواردی از جمله نام ، سمت شغلی ، تصویر) به جای عنوان و توضیح ابزارک نمایش داده خواهد شد.

emoji_flagsشماره تلفن همراه را در سامانه ثبت و آن را تایید کنید تا امکان احراز هویت و ارايه خدمات پشتیبانی سریعتر برای شما وجود داشته باشد.
emoji_flagsبرای ویرایش ایمیل ، باید از آدرس ایمیل خود یک درخواست به hi @ goftino.com ارسال کرده و در آن ایمیل جدید را معرفی کنید تا اقدامات لازم انجام شود.

راهنمای تنظیمات حساب کاربری

سامانه ها

در این قسمت ، لیستی از سامانه هایی که مالک آنها هستید یا در نقش مدیر/اپراتور به آنها دسترسی دارید را مشاهده خواهید کرد. اگر مالک آن سامانه هستید ، برای تغییر نقش خود به صفحه مدیران / اپراتورها مراجعه کنید، در غیر اینصورت از مدیر آن سامانه بخواهید نقش شما را ویرایش کند.
هنگام افزودن سامانه جدید ، یک نام برای آن درج کنید تا در لیست سامانه ها در بالای صفحه پنل گفتینو ، برای شما و اپراتورها قابل انتخاب باشد. همچنین می توانید با انتخاب یک رنگ برای هر سامانه ، امکان تفکیک آنها را در لیست گفتگوهایتان فراهم کنید.

emoji_flagsقابلیت تعریف چند سامانه در یک حساب کاربری تنها برای بسته های غیر رایگان ارایه شده است.
emoji_flagsدر صورت داشتن دسترسی بر روی بیش از یک سامانه ، در بالای صفحه ، منوی انتخاب سامانه برای شما نمایش داده خواهد شد.