مشخصات کاربری

این بخش مربوط به ویرایش مشخصات حساب کاربری شما است که برخی از اطلاعات آن در ابزارک گفتگو به کاربر نمایش داده خواهد شد.

می توانید نام ، شماره تلفن همراه ، ایمیل ، سمت شغلی و رمز عبور را ویرایش کنید. برای تغییر تصویر خود در بالای صفحه روی آن کلیک کرده و اقدام به آپلود تصویر جدید کنید.

پس از ارسال پاسخ به کاربر ، در بالای ابزارک مشخصات مدیر / اپراتور پاسخگو (مواردی از جمله نام ، سمت شغلی ، تصویر) به جای عنوان و توضیح ابزارک نمایش داده خواهد شد.

emoji_flagsشماره تلفن همراه را در سامانه ثبت و آن را تایید کنید تا امکان احراز هویت و ارايه خدمات پشتیبانی سریعتر برای شما وجود داشته باشد.
emoji_flagsبرای ویرایش ایمیل ، باید از آدرس ایمیل خود یک درخواست به hi @ goftino.com ارسال کرده و در آن ایمیل جدید را معرفی کنید تا اقدامات لازم انجام شود.

راهنمای تنظیمات حساب کاربری

سامانه ها

در این قسمت ، لیستی از سامانه هایی که مالک آنها هستید یا در نقش مدیر/اپراتور به آنها دسترسی دارید را مشاهده خواهید کرد. اگر مالک آن سامانه هستید ، برای تغییر نقش خود به صفحه مدیران / اپراتورها مراجعه کنید، در غیر اینصورت از مدیر آن سامانه بخواهید نقش شما را ویرایش کند.
چنانچه تمایل دارید در حساب کاربری خود، چندین سامانه مجزا (برای سایت ها یا بخش های مختلف مورد نیازتان) با تنظیمات، گفتگوها یا اپراتورهای متفاوت داشته و یکجا همگی را مدیریت کنید و به آنها پاسخگویی انجام دهید راهنمای کامل این مورد را مشاهده کنید.

emoji_flagsقابلیت تعریف چند سامانه در یک حساب کاربری تنها برای بسته های غیر رایگان ارایه شده است.